Jūsų gidas, kaip rasti geriausius lietuvių influencerius

Rasti Instagram influencerius gali būti nemenkas iššūkis: jų yra tiek daug! Laimei, yra įrankių, padedančių greitai ir lengvai rasti tinkamus influencerius. Parengėme gidą, kaip rasti lietuvių influencerius savo nišoje!

Influencerių marketingas Lietuvoje

Vis daugiau įmonių Lietuvoje išbando influencerių marketingą savo kompanijai. Jūsų patogumui žemiau pateikiame kelis Lietuvos influencerių sąrašus: didžiausius pagal sekėjų skaičių influencerius,  didžiausius pagal sekėjų skaičių influencerius sveikos mitybos kategorijoje, bei kelis patarimus, kaip rasti tinkamiausius influencerius!

1. Didžiausi influenceriai Lietuvoje

#1 Karolina Meschino (@karolinameschino) su 401.1 tūkst. sekėjų
#2 Rolandas Mackevičius (@rolandas) su 304.4 tūkst. sekėjų
#3 Mantas Katleris (@mantaskatleris) su 300.7 tūkst. sekėjų
#4 Mantas Stonkus (@stonkusmantas) su 293.1 tūkst. sekėjų
#5 Naglis Bierancas (@naglimantas) su 276.8 tūkst. sekėjų
#6 Agnė Jagelavičiūtė (@agne_stiliusos) su 272.9 tūkst. sekėjų

kaip rasti lietuviu influencerius - Influencerių marketingas Lietuvoje

Promoty Discovery duomenų bazė su lietuvių influencerių paieška

2. Didžiausi influenceriai sveiko gyvenimo būdo kategorijoje

#1 Naglis Bierancas (@naglimantas) su 276.8 tūkst. sekėjų
#2 Viktorija Jukonytė (@vikituks) su 261.3 tūkst. sekėjų
#3 Oleg Surajev (@olegsurajev) su 145.9 tūkst. sekėjų
#4 Aistė Kabašinskaitė (@aistekabas) su 140.2 tūkst. sekėjų
#5 Dalia Belickaitė (@belickaitee) su 129.7 tūkst. sekėjų
#6 Ieva Swan (@ievaswan) su 122.6 tūkst. sekėjų

📝 Kaip rasti tinkamiausius lietuvių influencerius

1. Ieškojimas rankiniu būdu Instagram

Yra keli būdai, kaip galima rasti influencerius: iš jūsų klientų, rankiniu būdu Instagram arba naudojantis influencerių marketingo platforma.Antruoju būdu, influenceriai gali būti ieškomi pagal reikalingas grotažymes, vietą arba panašius profilius.

a) Pagal aktualias grotažymes

Potencialius influencerius galite rasti naudodami reikalingas grotažymes: įsitikinkite, kurios grotažymės jums aktualiausios lietuvių ir anglų kalbomis. Štai keli pavyzdžiai:

▸ #influenceris
▸ grotažymės su miestais – pvz. #vilnius
▸ šalies pavadinimas, tautybė #lietuva ar #lietuvė
▸ #reklama

b) Pagal lokaciją 📍

Keldami turinį į Instagram, influenceriai dažnai pažymi vietą, kad būtų didesnis pasiekiamumas. Būtent todėl yra naudinga ieškoti jų pagal lokacijas šalyje!

Jeigu ieškote influencerių Lietuvoje, daugiausiai rezultatų gausite ieškodami didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir pan.

c) Panašios anketos

Radę žmogų, su kuriuo norėtumėte dirbti, galite pamatyti ir panašias anketas. Jas galite rasti paspaudę 🔽 mygtuką šalia “Message” asmens paskyroje, jeigu naršote telefone, arba šalia “Follow”, jeigu naršote kompiuteriu.

rasti lietuvių influencerius

Panašios Instagram paskyros

2. Raskite lietuvių influencerius Promoty

Kadangi influencerių ieškojimas rankiniu būdu užima labai daug laiko, rekomenduojame tam naudoti influencerių marketingo platformą. 

Pavyzdžiui, Promoty yra įrankis, padedantis influencerius rasti kur kas paprasčiau: galite naudotis mūsų influencerių paieška arba kurti influencerių kampaniją, kur norintys su jumis dirbti žmonės aplikuos į jūsų kampaniją. Peržiūrėkime abu variantus!

a) Promoty Influencer Discovery naudojimasis

Promoty Discovery suteikia jums prieigą prie tarptautinės Instagram influencerių duomenų bazės. Naudodamiesi filtrais galėsite rasti jums tinkamiausius influencerius!

Jei ieškote influencerių Lietuvoje, galite nustatyti lokaciją į Lietuvą. Be to, galite susiaurinti paiešką pagal amžių, pomėgius ir kitus kriterijus. 

Jeigu ieškote influencerių su auditorija iš Lietuvos, galite filtruotis duomenų bazę pagal influencerio auditorija. Tokiu būdu būsite tikri, kad jūsų bendradarbiavimo partneriai idealiai atitinka tikslinę grupę!

Negana to, galite matyti kiekvieno influencerio Instagram statistiką, auditorijos demografiją, sekėjų patikimumą, panašias anketas ir dar daugiau.

Swedish influencer khamzat chimaev instagram audience demographics

Swedish influencer @khamzat_chimaev‘s profile on Promoty

b) Raskite influencerius iš Lietuvos, kuriems jau patinka jūsų prekinis ženklas

Kitas būdas rasti influencerius iš Lietuvos yra kampanijos kūrimas Promoty. Tokiu būdu galėsite pasiekti daugiau nei 2,000 lietuvių influencerių, kurie matys kampaniją Promoty programėlėje – jeigu jiems patinka jūsų prekinis ženklas, jie aplikuos į kampaniją.

Taip rasite influencerius, kurie tikrai nori dirbti su jumis🤍

Turime didelę patirtį dirbant su vietiniais influenceriais.

Promoty yra tarptautinė įmonė su didele kampanijų valdymo patirtimi Skandinavijoje bei Baltijos šalyse. Jei jus domina influencerių kampanijų valdymo paslauga, susisiekite su mumis:

Skaitykite daugiau