Pristatome nemokamą Lightroom presets’ų kolekciją!

Sukūrėme jums 26 nemokamus Lightroom presets’us, kuriuos atsisiuntę galėsite dar greičiau ir patogiau redaguoti savo nuotraukas. 

Daugybė influencerių naudoja Lightroom programą savo nuotraukų edit’inimui. Pagrinde todėl, kad ši nemokama programėlė turi daugybę galimybių. Iš pradžių programėlės principas gali pasirodyti sudėtingas, tad čia labai praverčia presets’ai!

Kaip naudoti mūsų Lightroom presets’us?
Daugiau nuotraukų redagavimo patarimų

Kaip naudoti presets’us Lightroom programėlėje?

Čia rasite du mokomuosius vaizdo įrašus,  kuriuose parodoma, kaip atsisiųsti, įsikelti ir naudoti Lightroom presets’us!

1. Atsisiųskite Lightroom ir Google Drive programėles –  abi jos yra nemokamos.

2. Atsisiųskite betkurį Promoty Lightroom presets’ą
3. Atidarykite preset’ą Lightroom programėlėje. Štai  mokomasis video, kaip tai padaryti!
4. Įdėkite presetą į savo nuotrauką. Štai mokomasis video, kaip tai padaryti!

Daugiau įrašų planavimo ir nuotraukų redagavimo patarimų:

• Tam, kad turėtumėte gražų Instagram feed’ą, rekomenduojame naudoti panašių tonų presets’us. Norėtumėte turėti madingąjį bronzinį-auksinį feed’ą, minimalistinį baltą feed’ą, natūralų feed’ą? Ieškokite sau patinkančio stiliaus ir jo laikykitės.

•   Naudokite Instagram feed planavimo programėles, kuriose suderinsite savo įrašus. Būkite kūrybingi  – yra daugybė skirtingų būdų suderinti nuotraukas profilyje! Populiariausios programėlės tarp Promoty influencerių yra Unum bei Preview, tačiau taip pat galite naudoti Feed Preview, Later, Planoly ar kitas planavimo programėles.

• Kadangi apšvietimas ir spalvos nuotraukose skiriasi praktiškai visada, pritaikykite nustatymus (exposure, shadows, highlights, temperature ir t.t.) po Lightroom presets’o naudojimo. Pavyzdžiui, jei originali nuotrauka yra su šiltais tonais, galite sumažinti temperatūrą rankiniu būdu.

• Ištiesinkite nuotraukos horizontą – šis paprastas triukas padarys jūsų nuotrauką daug profesionalesne!

Prieš ir po: Sushi with Risto (Kolekcija 1)

Jei naudosite mūsų presets’us, naudokite #promotypresets grotažymę Instagrame, kad galėtume atsiųsti Tau 🤍 ir pakomentuoti!

Skaitykite daugiau